1399/07/14 16:00:01
بازدید کننده : 1

دانش صحیح و اصولی رونق کسب و کارهای اینترنتی


دوره آنلاین آغازینو برای رونق کسب و کارهای اینترنتی ایجاد شده است و از صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ در این دوره آموزش داده می شود.
قرار است در  108 ساعت باهم  درکنار اساتید باتجربه و مطرح کشور یه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم و تمام ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را  پیاده سازی کنیم..

مشاوره رایگان شرکت در دوره

یک دوره جامع که کمک می کند طی دو ماه دیجیتال مارکتر حرفه ایی بشوید.
حتی اگه قصد شرکت در دوره‌ها را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از طریق پنل مشاوره رایگان جهت بهبود و راهنمایی در خصوص کسب و کار خودتان و کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ها با کارشناسان آغازینو ارتباط داشته باشید.ارتباط با آغازینو به غیر از پنل مشاوره از روش‌های دیگری نظیر اینستاگرام، تلگرام، واتس‌اپ و همچنین از طریق پنل چت سایت امکان‌پذیر است.

ثبت نام دوره دیجیتال مارکتینگ آغازینو

در این دوره یاد میگیرید که فروشتان را چند برابر کنید و به برند شدن خودتان کمک کنید.

تفاوت اصلی دوره آغازینو با سایر دوره ها
ما در کنار شما در طی یک مسیر دو ماهه به صورت عملی یک کسب و کار آنلاین راه اندازی می‌کنیم و تمامی سر فصل های دوره را روی آن پیاده سازی می‌کنیم.

چه چیزایی یاد میگیرم؟
- اصول و مبانی مارکتینگ- طراحی UI UX
- طراحی سایت فروشگاهی
- سئو مقدماتی و پیشرفته
- کمپین های تبلیغاتی‌
- گوگل ادز
- گوگل انالیتیکس
- ایمیل مارکتنیگ
- سوشال مارکتینگ
- تدوین استراتژی
 - کپی رایتینگ

مشاوره رایگان شرکت در دوره

چه کسانی میتوانند در این دوره  شرکت کنند؟
مدیران کسب و کارها، کسانی که علاقه مند به حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ هستن و کسانی که کسب و کار سنتی دارند و می خواهند آن را مدرن کنند.

ثبت نام دوره دیجیتال مارکتینگ آغازینو

این دوره به نحوی برگزار خواهد شد که برای همه افراد قابل درک است و بعد از ثبت‌نام در این دوره، پیش‌نیاز‌هایی که مورد نیاز شروع آن هست از طریق کارشناسان و سایت آغازینو به صورت فایل ویدیویی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و با شروع دوره، جلسات بصورت آنلاین در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود.

باسپاس آغازینو